SEVDALARIN DIYARI
Başlığı Görüntüle
SEVDALARIN DIYARI » (¯`·._.· Sohbetler·._.·´¯) » Seyda Hazretlerinin sohbetleri
Who is here? 1 guest(s)
 Başlığı Yazdır
SEYDA HZ. KERAMETİ
TAM MANASIYLA SOFİ OLAN BİR MÜRİD ANLATIYOR:

DİYARBAKIRDAYDIK. SEYDA HZ. ZİYERETE GİDECEKTİK. OTOBÜS TUTTUK, YOLA ÇIKTIK.

YOLDA ATOBÜS TAM 11 TAKLA ATT. VE ATTIĞIMIZ HER TAKLA DA SEYDA HZ. OTOBÜSÜN ÖNÜNDE DURUYORDU.

OTOBÜSTEN ÇIKTIK BAKTIK Kİ HİÇBİRİMİZE BİE ŞEY OLMAMIŞ. BİRİMİZİN BURNU BİLE KANAMAMIŞTI.

ANLADIK Kİ O ALLAHIN SEVGİLİ KULU, MÜBARK ZAT SEYDA BİZE YETİŞİP HİMMET ETMİŞTİ VE BİZİ KURTARMIŞTI.

Zukamer1320
subhanallah
....===((((M-E-D-İ-N-E))))===...

yorgunum
yarabbim bizim gibi günahkar kullarına seydahz.lerinin elini tutmayı nasip ettiğin için sana sonsuz şükürler olsun sen bizi mübareklerden ayırma yarabbim
EL MEDET YA ŞAHE ZOKAMIR EL MEDET

fakih kemal
aro
Şikayetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki ağladığım günlere ağladım. (Hazret-i Ebubekir Radiyallahu anh)

gunahkarussaki
Günde en az kırk defa "Elhamdülillahi Rabbil alemin" diyoruz. Ayrıca Her namazın arkasından 33 kere Elhamdülillah diyoruz. Bu beş vakit 165 defa elhamdülillah diyoruz demektir. Türkçesi "Bütün alemlerin düzenleyicisi Rabbimiz övgüye ve teşekküre minnet duymaya lâyıktır. Elhamdülillah'ın manasını Türkçe veya başka diller açıklamak için yeterli değildir. Acizane bu kadar açıklayabildim. Şunu demek istiyorum. Her fırsatta Allah cc. övmeliyiz ve bizim için yarattıklarından O'na şükran duyguları içinde olmalıyız. Vesilelerin gözükmesi Onların yoluyla bana gelmeye devam edin demesidir Rabbimizin. Eğer gözükmeselerdi korkarım imanımız giderdi. Bize acıdın ve merhametinle tecelli ettin, vesilelere değil sana teşekkür etmeliyiz ya Rabbi demeliyiz.Vesselam..

Atlanılacak Forum: